2:06 pm - Perşembe Temmuz 26, 6418

Erkan Çelik Kimdir?

Perşembe, 31 Mayıs 2012, 12:00 | Genel | 0 Yorum | Okundu 870 Kez
by adminGün geçmiyor ki ünlüler hakkında birşeyler çıkmasın.  Tabi adları üstünde ünlüler. ünlü oldukları için de sürekli gündemdeler. her yaptıkları izleniyor. her yaptıkları haber oluyor neredeyse. Birde olur olmadık haberler çıkaranlar oluyor. Yanlış haberler ve yalan haberler de çıkmıyor değil. Çıkan haberlerle zor durumda kalanlar, bunalıma girenler bile oluyormuş. Tabi bunlar haber yapılmıyor çok fazla. çünkü gülen çehrelerin arkasın da ağlayan yüzler oluyor çoğu zaman.

Birçok ünlü kalabalıklar içinde yalnız yaşıyor. Bunları genelde onlar bu dünyadan göçtükten sonra öğreniyoruz. Vay be diyoruz. Onun da mı sıkıntıları varmış. Hiç kimse ünlü birisinin ne kadar sıkıntı çekebileceğini düşünemiyor. Her şeyi para ile halledebileceklerini sanıyor millet. Her neyse nereden nereye geldik.

Erkan Çelik  Kimdir? Onunla ilgili haberlere bakalım şimdi.

Kadırgalı, Twitter’da tanıştığı Gaziantepli 2 çocuk babası Erkan Çelik’le aşk yaşadığı haberlerini yalanlamış; daha sonra Çelik’i klibinde oynatmıştı. Ama gerçek önceki gün ortaya çıktı.

Şarkıcı, sevgilisi Erkan Çelik’i annesi ve ablasıyla tanıştırıp hep birlikte Etiler’de bir mekanda öğle yemeği yedi. Seda Sayan, Çelik’le yan yana oturmamayı tercih etti.

DAHA ÖNCE CANLI YAYINDA TÜM İDDİALARI REDDETMİŞTİ


Uğruna eşini, çocuklarını terk edip İstanbul’a geldiği ve aşk yaşadığı iddia edilen Erkan Çelik’in eşi Emine Çelik de, Erkan Çelik’in kendisini terk edip Sayan’la beraber yaşamaya başladığını ileri sürmüştü. Seda Sayan ve Erkan Çelik ise bu iddiaları yalanlamıştı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Tayyar Işıksaçan ile Ayşe Aral’ın sunduğu Beyaz Manşet programına telefonla bağlanan Çelik, canlı yayında o iddiaları yalanlamıştı.

Ailesini bırakıp İstanbul’a gelmesinin Seda Sayan ile ilgili olmadığını söyleyen Çelik, “Seda Sayan gibi bir insanın benim yüzümden bu hale getirilmesine, böyle çirkin bir iftira ile karşı karşıya kalmasına üzülüyorum. Ben Seda Sayan’dan sadece bestelerimin tanıtılmasında bana yardımcı olmasını istedim” diyen Erkan Çelik, “Benim Antep’ten çıkışımın sebebi Seda Sayan değildir. Çünkü benim eşim psikolojik sorunları olan bir insan. Hiç olmamış bir şeyi var olmuş gibi gösterip karşıya bunu inandırma çabasına girmesidir. Ben 5 buçuk yıldır eşimle böyle şeyler yaşıyorum” şeklinde konuşmuştu.


Eşinin psikolojik durumlarını anlatan Çelik, “Bize yapılan bu komplo sadece maddiyat için. Zaten bazı gazetelerde açıklama yapmış ‘bize eğer rahat bir hayat sağlayacaklarsa biz boşanırız’ diye. Bunun derdi para” ifadelerini kullanmıştı.

Çok üzgün olduğunu vurgulayan Erkan Çelik, Seda Hanım’ı bu duruma getirdiğim için ondna ve Türk halkında özür diliyorum. Bu işin peşini bırakmayacağım, ikinci bir dava açacağım. Benim onlara yapacak çok şeyim var” diye konuştu

Sabah : http: //www.sabah.com.tr

Erkan Çelik Kimdir,erkan çelik,erkan çelik kim,erkan çelik twitter,erkan dede kimdir?

Yorum Yazın