3:25 pm - Perşembe Temmuz 24, 2014

Murat Altay Kimdir?

Çarşamba, 4 Aralık 2013, 13:36 | Kimdir? | 0 Yorum | Okundu 544 Kez
by admin

Osman sınavın yeni dizisi Kızılelma‘nın baş rol oyuncusu Furkan Palalının canlandıracağı karakterdir.

Furkan Palalı Kimdir?

Furkan Palalı 1986 yılının 27 ekiminde Konya’da dünyaya gelmiştir.  İlköğretimini Konya Özel Diltaş İlköğretimde tamamlamıştır. Liseyi de Özel Dolapoğlu Lisesinde bitirmiştir. Hacettepe üniverssitesinden mezundur. Mezun olduğu bölüm leoloji mühendisliği bölümüdür. Best Model Of Turkey yarışmaasında (2011)  birinci olmuştur. Bu birincili Furkan Palalı’nın tanınması için iyi bir araç olmuştur. Bunun üstüne birde Best Model Of The World yarışmasında da birinci olunca ün kazanmasının önünde hiçbir engel kalmamıştır.

Furkan Palalı 9 sene lisanslı basketbolcu olarak ki bunun 7 senesi Kombassan Konyaspor ve  2 senesini de  Tofaş’ta olamak üzere potalar altında görev yapmıştır.Furkan Palalı  İngilizceyi İyi derecede bilmektedir. Boyu 1.90′dır.
Furkan Palalı birçok sinema ve dizi filmlerde rol almıştır.  Bunlardan bazıları Son Yaz Balkanlar, Aşk Emek İster…
Furkan Palalı önümüzdeki gönlerde Osman Sınavın yönettiği Kızılemla dizisi ile ekranlardan izleyeceğiz. Öyle tahmin ediyoruz ki Palalı’da bu dizi ile bir fenomen olacak, hayran sayısını bir hayli artıracaktır.
Konuyla ilgili haberi de ekleyelim.

Osman Sınav imzalı Milli İstihbarat Teşkilatı’nı (MİT) konu alan Kızılelma dizisi çok yakında TRT’de başlıyor

Kurtlar Vadisi ilk yayınlanmaya başladığı zaman yapımcılığını üstlenen Osman Sınav TRT 1′de yayınlanacak olan ‘Kızılelma’ dizisi ile ekranlara geri dönüyor. Milli İstihbarat Teşkilatı’nı konu edinecek olan dizinin baş kahramanını Murat Altay’ı Furkan Palalı oynayacak. Türkiye’nin milli varlık ve çıkarlarını korumaya ant içmiş bir avuç kahramanın özverili hayatı konu alacak olan dizide, bu kahramanlar Yeni Türkiye’nin büyümesi, adalet ve refahın merkezi olmak yolundaki mücadelesi anlatılacak. ‘Ülken için yaşa, aşkın için öl’ sloganıyla duyurulan yeni dizi Kızılelma’nın ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. Ünlü yapımcı Osman Sınav’ın imzasını taşıyan Kızılelma çok yakında TRT 1′de başlıyor. (turkiyegazetesi.com.tr)

murat altay kimdir,murat altay mit,murat altay,murat altay rol aldığı diziler,murat altay resimleri

Benzer Yazılar:

Etiketler:

Yorum Yazın