12:17 am - Cuma Nisan 25, 2014

Re Yüzüğü Nedir?

Çarşamba, 9 Mayıs 2012, 3:54 | Genel | 1 Yorum | Okundu 681 Kez
by admin

Re Yüzüğü (Şans Yüzüğü) Nedir?

Günlerdir karşıma çıkıp duran bir yüzükten bahsetmek istiyorum bugün. Girdiğim birçok haber sitesinde farklı sloganlarla karşıma çıkıyor. Mesela bir sitedeki sloganı şöyle. “Karşı Cinsi Kendinize Bağlamanın Sırrı Çözüldü!” Tabi bunu gören dalıyor siteye. E tabi site sahibine para lazım. :D

Peki Nedir Bu RE Yüzüğü?

Şans yüzüğü olarak ta bilinen bu yüzük Para-Aşk-Sağlık-Başaraı sloganıyla alıcılarını kendisine davet ediyor.Birçok ünlü bu yüzük sayesinde başarıya kavuştuğunu, enerjilerini bu yüzük sayesinde koruduklarını vs. yazmışlar. reklam tabiki. Kullanıp kullanmadıklarını bilmiyorum. Kullanan varsa yoruma ekleyebilir. Faydası varmıymış gerçekten öğreniriz.

RE Yüzüğü Nasıl Bulunmuş?Sansyuzuğu,com sitesinde verilen bilgiyi aynen aktarıyorum. Bilgi amaçlı aktarıyorum. Benim bu tarakta bezim yok.

1860’ da arkeolojik kazıların yapıldığı Krallar Vadisinde (Valer Regilor) mısır arkeologu Agrain markizi ,siyah kumtaşından üretilmiş olan gizemli bir yüzük buldu.Bu gizemli yüzük birkaç geometrik şekilden oluşuyordu.İlk başta bir üçgen var ve bu üçgenin devamında üç ufak kare var sonra üç büyük üçgen var ve üçgenlerin devamında üç ufak kare var ve de en sonunda başka bir üçgen var.Tüm üçgenlerin uçları bükülüdür ve bir eğimle arka kısmında birleştirilmiştir.Daha sonra ,bu yüzük birçok isimle de bilinmiştir:Re yüzüğü(Ra olarak ta bilinir),Atlantis yüzüğü ve Luxor yüzüğü gibi.Agrain markizinin ölümünden sonra yüzük meşhur İngiliz mısır arkeologu Howard Carter’e miras kaldı.Ölüm yılı olan 1939 yılından önce 1922’ de Carnarvon Lordu ve Howard Carter birlikte büyük bir arkeolojik keşif yaptılar,mezarın girişindeki yazılardan korkmadan Tutankamon ‘un muhteşem mezarına girdiler.Mezarın girişinde şöyle yazıyordu:Firavunun sonsuz uykusunu bölenler  ölümün kanatlarını enselerinde  hissedeceklerdir.


Bu keşifte ,mezarın açılışında,oradaki eşyaları kullananlarda ve Tutankamon’un mezarından eşya alanların üstüne hızlı bir lanet yayılmaya başladı.Bazıları hastalandılar,diğerleri gizemli kazalar geçirerek öldüler(bazı insanlar mumyanın içinde olan  mikroskopik mantarların arkeologların ölümünden sorumlu olduğunu düşünmektedirler) ama unutmayalım ki bir çoğu da  kazalarda ve bazı hastalıklardan ölmüşlerdir(bu bulaşıcı hastalıktan değil) .Howard Carter’ın dışında oradaki herkes öldü.Howard Carter ise kazıdan 17 sene sonra yaşlılıktan dolayı  vefat etti.Onun bağışıklığıyla ilgili çeşitli tartışmalar çıktı ama Howard Carter hızlı bir şekilde cevap verdi ve koruyucu bir tılsıma sahip olduğunu söyledi.1939 yılında ,ölümünden sonra evinde koruyucu tılsımla alakalı bir dizi yazılar bulundu ve bu koruyucu tılsım RE yüzüğünden başka bir şey değildi(yüzüğün yaratıcılığı Atlantis halkına aitti).Agrain markizinden hediye olarak bu yüzüğü kabul etmişti.Yüzüğün son sahibi titreşim olaybilimcisi (fenemenolojist) olan meşhur araştırmacı Andre de  Belizal’dı.Bu yüzük gücünü üzerindeki gravürlerden almaktadır ve bu gravürler enerjik bir manyetik alan yaymaktadırlar  ki  Howard Carter’i mezardaki negatif elektrikten ve diğer görünmez tuzaklardan korumuştur.Böylelikle bu yüzük sahibinin enerjisi ile bütünleşmektedir  bu nedenden dolayı yüzüğün başka biri tarafından takılmaması gerekiyor.Yüzüğün tüm koruyuculuk gücü şeklindedir,negatif ağlara karşı ve mikro titreşim kargaşalara karşı korumaktadır.

re yz,re yüzüğü nedir,re yüzüğü,re yüzüğü nerede satılır,r yüzüğü nedir

1 response to "Re Yüzüğü Nedir?"

  1. serkan diyor ki:

    boşuna paranızı çöpe atmayın bir teneke parçası bir kaçgun parmağa takıldıktan sonra simsiyah kesiliyor.ayrıca şansı bırak hep uğursuzluk getirdi.

Yorum Yazın